Przedszkole nr 2 w Morągu

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Morągu zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. Remont rozdzielni posiłków przedszkola. W poniedziałek, 19 grudnia o godzinie 10.00 odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków z gr. Plastusie. Zaproszone zostały na nie wszystkie dzieci, pracownicy przedszkola oraz dzieci i pracownicy Żłobka Miejskiego w Morągu. W godzinach popołudniowych przedstawienie jasełkowe zostało zaprezentowane rodzicom dzieci 6 -letnich.

OVERVIEW

The site przedszkole2morag.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have parsed eleven pages within the site przedszkole2morag.pl and found one website referring to przedszkole2morag.pl.

PRZEDSZKOLE2MORAG.PL TRAFFIC

The site przedszkole2morag.pl has seen varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole2morag.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole2morag.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole2morag.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE2MORAG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole2morag.pl Mobile Screenshot of przedszkole2morag.pl Tablet Screenshot of przedszkole2morag.pl

PRZEDSZKOLE2MORAG.PL SERVER

We detected that a lone page on przedszkole2morag.pl took one thousand two hundred and eighty-one milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so we consider przedszkole2morag.pl not secure.
46.4.97.245

SERVER SOFTWARE

We detected that this website is operating the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/0.9.8o DAV/2 mod_wsgi/3.4 Python/2.6.6 mod_fcgid/2.3.10-dev Phusion_Passenger/4.0.8 server.

Przedszkole nr 2 w Morągu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site przedszkole2morag.pl had the following on the web site, "Dyrektor Przedszkola nr 2 w Morągu zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn." I noticed that the website said " W poniedziałek, 19 grudnia o godzinie 10." They also stated "00 odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków z gr. Zaproszone zostały na nie wszystkie dzieci, pracownicy przedszkola oraz dzieci i pracownicy Żłobka Miejskiego w Morągu. W godzinach popołudniowych przedstawienie jasełkowe zostało zaprezentowane rodzicom dzieci 6 -letnich."

SEE MORE WEBSITES

szkolnastrona - Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu - Strona główna -

Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu. Witamy na stronie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice uczniów,. Jak i uczniowie będą mogli bardziej zaangażować się w życie szkoły. Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas. Jaką porę roku lubisz? Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

skyrmethoughts Just another WordPress.com site

After you read this, you should delete and write your own post, with a new title above. To start a fresh post. Are some suggestions for your first post. You can find new ideas for what to blog about by reading the Daily Post. It creates a new blog post for you about any interesting page you read on the web. Make some changes to this page.

Economic News Online Review

Immediate authorization is acquired online, within the telephone or in store. Be sure you undergo banks that provide the highest degree of web data security should you make an application for immediate approval bank cards online. More links to financial Websites. How German savers are liable for foreign banks.

Financial Advisor Credit Card

Girokonto ist eines der wichtigsten Zahlungsmittel heutzutage. Clients ermöglichen einen höheren Zinskreditkarte Gleichgewicht mit einem niedrigeren Zinssatz zu transportieren. Die Gleichgewichtsbedingungen Transfer Charge-Karten auf eine Charge-Karte erheblich variieren mit verursacht und Kreditkartenunternehmen. Es wird einfacher, vor einer Entscheidung über eine Balance Transfer Kreditkarte, um diese Bedingungen zu erfahren. Diese bieten Belohnungen Richtung Anschaffungen wie Flug.

Financial Analyst

Increasingly, students are even coming with credit debt at hand to campus. Consolidated Credit Counseling Services Inc.